theconstructo.com

حضور کارکنان شرکت آب و فاضلاب خوی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن

تعداد بازدید : 34 - تاریخ خبر : چهارشنبه 23 بهمن 1398 - 10:43

در  سالروز پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی کارکنان شرکت آب و فاضلاب خوی دوشادوش دیگر اقشار مردم همیشه در صحنه خوی در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن 98 این شهرستان شرکت نمودند و با آرمانهای انقلاب اسلامی ورهبر معظم انقلاب تجدید میثاق نمودند. شرکت کنندگان در این راهپیمایی بزرگ، با شعارهای انقلابی؛ از میدان ولیعصر تا میدان مصلی راهپیمایی کردند.

فرماندار خوی روز سه‌شنبه سخنران پایانی این راهپیمایی بود و در جمع راهپیمایان  با اشاره به حضور گسترده مردم انقلابی در تمامی صحنه‌های انقلاب اسلامی، گفت: این حضور مردم، انقلاب اسلامی را از جنبه‌های ملی و بین‌المللی بیمه می‌کند.
سیدمحمدعابدی افزود: همواره در طول تاریخ این انقلاب حضور حماسی این مردم در صحنه‌های حساس، دسیسه‌های دشمنان را خنثی کرده‌است و این موضوع در ۲ اسفند سال جاری نیز تکرار خواهد شد.

وی اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن در 41 سالگی این انقلاب باشکوه‌تر از همیشه برگزار شد تا برای آمریکا و همپیمانان او درسی فراموش نشدنی به یادگار بماند.
وی با بیان اینکه تبیین دستاوردهای نظام برای نسل جوان از اولویت  برخوردار است، ادامه داد: دشمنان برای ضربه زدن به عزت و استقلال ما از تمام ابزارها و فضای مجازی استفاده می‌کنند.
عابدی اظهار کرد: مردم باید هوشیار باشند و برای حفظ نظام و آرمان‌های انقلاب بیش از پیش تلاش کنند

وی همچنین به چهلم شهادت سردار سلیمانی نیز اشاره کرد و گفت: به شهادت رساندن این شهید سرافزار نشان از زبونی دشمنان وی دارد و جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی را بیش از پیش به رخ جهانیان کشید.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان