theconstructo.com

خدمات رسانی مستمر شرکت آبفا با رعایت پروتکل های بهداشتی به شهروندان

تعداد بازدید : 41 - تاریخ خبر : پنج شنبه 25 اردیبهشت 1399 - 09:06

سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  بر استمرار خدمات رسانی شرکت به مشترکین شهری و روستایی با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد

سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  بر استمرار خدمات رسانی شرکت به مشترکین شهری و روستایی با رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

سلطانعلی ولیزاده گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا مدیران و کارکنان شرکت با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در جهت تحقق شعار انسجام سازمانی، توانمندسازی و ارتقای خدمات تلاش می کنند.

وی با اشاره به این که باید به سبک زندگی همراه با کرونا عادت کنیم افزود: دنیا با این موضوع کنار آمده که افراد باید ضمن حفظ سلامتی خود، به کارهای روزمره و وظایف شغلی شان بپردازند.

ولیزاده در عین حال با اشاره به افزایش مصرف آب به علت شرایط ویژه بهداشتی گفت: با توجه به این که ظرفیت آب شهرستان افزایش نیافته و فصل تابستان نیز در پیش است، برنامه ریزی برای تامین آب شرب سالم و بهداشتی مشترکین تحت پوشش در دستور کار قرار گرفته است. 

سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی در بخش دیگری از سخنانش حوزه خدمات مشترکین را خط مقدم جبهه خدمت رسانی به مردم دانست و با اشاره به یکپارچه سازی شرکت های آبفای شهری و روستایی گفت: باید از فرصت ایجاد شده برای انسجام بیشتر و ارتقای خدمات به مردم استفاده کرد.

سرپرست شرکت در ادامه اظهار داشت : فعالیت دوباره ارزیابان و ماموران قرائت کنتور آب، با رعایت نکات بهداشتی از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده است .

ولیزاده در عین حال بر پیمایش انشعابات آب و فاضلاب و شناسایی انشعاب های غیر مجاز و همچنین ادامه سیاست فروش انشعاب فاضلاب در مکان های دارای امکانات فنی در سال 1399 تاکید کرد.

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان