theconstructo.com

آبرسانی به 128 روستا توسط شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی درحال انجام است

تعداد بازدید : 26 - تاریخ خبر : سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 - 10:37

در راستای ارائه خدمات پایدارآبرسانی به 128 روستا با جمعیتی نزدیک به 100 هزارنفر درحوزه شهرستان خوی، تحویل گیری و آبرسانی به این روستاها در دستور کار شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی قرارگرفته است .

ابراهیم اصغرنژادمعاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: در راستای ارائه خدمات پایدارآبرسانی به 128 روستا با جمعیتی نزدیک به 100 هزارنفر درحوزه شهرستان خوی، تحویل گیری و آبرسانی به این روستاها در دستور کار شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی قرارگرفته است .

معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با اعلام این مطلب اظهارداشت: به منظور تامین آب شرب روستاهای شهرستان خوی و همچنین پایداری خدمات با یکپارچه سازی شرکت های آب وفاضلاب روستایی و شهری به 128  روستا  با جمعیتی نزدیک به 100هزارنفردر قابل 97 هزار و 281 اشتراک تحویل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی شد. وی ادامه داد: طی این مدت مشکلات و کمبودهای این روستاها شناسایی شده و در قالب برنامه های کوتاه و بلند مدت و درحال رفع آن هستیم. وی ادامه داد: طی برنامه ریزی های صورت گرفته اقداماتی چون اصلاح و بازسازی شبکه های توزیع و انتقال ، حفاری چاه جدید و در نهایت استاندارد سازی انشعابات صورت خواهد گرفت تا انشا ا... در آینده نزدیک شاهد ارائه خدمات پایدار آبرسانی به روستانشینان عزیز باشیم. اصغرنژاد درپایان اظهار امیدواری نمود مشترکین محترم همچنان همکاری لازم با شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی درجهت مصرفه بهینه آب داشته باشند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان