theconstructo.com

مشکلی بابت تامین آب شرب شهر خوی در تابستان نداریم

تعداد بازدید : 21 - تاریخ خبر : یکشنبه 8 تیر 1399 - 09:48

با توجه به شرایط موجود ، شیوع ویروس کرونا و فزایش مصرف آب همکاران من در شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز هستند .

یداله سلطانی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با بیان اینکه آماده یک تابستان سخت هستیم، گفت: با توجه به شرایط موجود ، شیوع ویروس کرونا و فزایش مصرف آب همکاران من در شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز هستند .

یداله سلطانی با اشاره به آخرین وضعیت مصرف آب در شهرستان خوی با توجه به شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: در شهرستان خوی همیشه تجهیزات برای فصل گرما در آمادگی قرار دارند و اکنون همراه شدن کرونا با فصل گرما، باعث شده است تا نگرانی خاصی در این زمینه وجود نداشته باشد زیرا تجهیزات آماده هستند و پیش‌بینی‌ها برای رشد مصرف نیز از قبل انجام شده است.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به مسایل به وجودآمده در بحث شیوع کرونا، مردم آب بیشتری را مصرف می‌کنند و در این زمینه با رشد 35 درصدی مصرف در خوی مواجه شده‌ایم که البته این میزان رشد، طبیعی و قابل پیش بینی بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلی در بحث تامین آب مورد نیاز مردم وجود ندارد، تصریح کرد: در این زمینه ممکن است مشکلات اجتناب‌ناپذیر و جزیی مانند شکستگی خطوط و... را شاهد باشیم اما این مسایل روزمره هستند و جای نگرانی نیست.

وی با بیان اینکه آماده یک تابستان سخت هستیم، عنوان کرد: اگر چنین شرایطی رخ دهد، پایین دست رودخانه کارون در شهرهای خرمشهر و آبادان قطعا با تنش‌های آبی مواجه خواهیم شد و در این زمینه انتظار داریم تا مسوولان به مساله کشت محصولات کشاورزی در استان توجه کنند.

سلطانی افزود : با توجه به محدویت منابع آبی مشترکین عزیز نیز باید در مصرف بهبنه آب دقت بیشتری به خرج دهند تا ان انشاالله تابستانی بدون مشکل آبی داشته باشیم .

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان