theconstructo.com

کاهش 161 درصدی حوادث شبکه و انشعابات آب شهر دیزج دیز

تعداد بازدید : 26 - تاریخ خبر : سه شنبه 10 تیر 1399 - 12:16

در سه اول سال 99،حوادث شبکه توزیع آب و انشعابات  شهر دیزج دیز 161 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل  کاهش یافت.

در سه اول سال 99،حوادث شبکه توزیع آب و انشعابات  شهر دیزج دیز 161 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل  کاهش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، بهرام حلمی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرک ولیعصر و دیزج دیز با بیان اینکه در راستای نوسازی و مدیریت شبکه های آبرسانی و به منظور کاهش حوادث و اتفاقات شبکه وهدررفت، اکثر شبکه توزیع آب این شهر اصلاح و بازسازی شد گفت: با ثبت 17مورد حادثه شبکه توزیع آب در سه ماهه اول سالجاری ، تعداد حوادث شبکه توزیع آب این شهرستان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن 161 درصد کاهش یافت.

حلمی در این باره اظهارداشت: به منظورکاهش اتفاقات شبکه و هدر رفت آب و با رویکرد اصلاح و بازسازی شبکه  در مناطق با آمار بالای حوادث واتفاقات؛ شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از زمان تحویل شهر دیزج دیز نسبت به اصلاح اکثر قسمت ها از شبکه توزیع آب، اصلاح انشعابات ، تعویض شیرفلکه های فرسوده و مدیریت فشار شبکه توزیع اقدام کرد.
 وی خاطرنشان کرد: افزایش حوادث و نشت در شبکه های توزیع آب شهری به دلیل افزایش سن لوله ها از جمله عواملی است که اصلاح شبکه را ضروری می سازد .

و تعداد اتفاقات شبکه آبرسانی در سه اول سال 99 را 11 مورد و تعداد اتفاقات انشعابات آب را 2 مورد در سه ماهه اول سالجاری  , و تعداد اتفاقات شبکه آبرسانی در سه ماهه اول سال 98 را 17 مورد و تعداد اتفاقات انشعابات آب را 17 مورد اعلام کرد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان