theconstructo.com

اصلاح و توسعه 330 متر از شبکه آبرسانی شهر خوی

تعداد بازدید : 67 - تاریخ خبر : یکشنبه 29 تیر 1399 - 09:41

در راستای اصلاح و توسعه شبکه آب و بهره مندی مردم از آب شرب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی اقدام به لوله گذاری و اصلاح330 متر شبکه آبرسانی نمود.

در راستای اصلاح و توسعه شبکه آب و بهره مندی مردم از آب شرب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی اقدام به لوله گذاری و اصلاح330 متر شبکه آبرسانی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، معاون بهره برداری و توسعه شرکت با اعلام این خبر گفت: بدلیل فرسودگی شبکه توزیع آب در  کوچه افسریه یک شهر خوی و همچنین  افزایش تعداد واحدهای مسکونی و رشد جمعیت، ترکیدگی و شکستگی  بیش از حد شبکه و  به منظور تامین آب شرب مورد نیاز ساکنین این مناطق، شبکه آبرسانی این منطقه به طول 120 متر با لوله هایی به قطر  ۱۱۰ میلیمتر از جنس پلی اتیلن در مدت زمان  کمتر از 72 ساعت اصلاح گردید.

ابراهیم اصغرنژاد افزود:  همزمان با عملیات اصلاح شبکه آب ، اصلاح 25 فقره انشعاب آب نیز انجام گردید.

اصغرنژاد در ادامه گفت : با توجه به رشد جمعیت، گسترش و توسعه شهری و افزایش تقاضا برای خرید انشعاب آب شرب، عملیات توسعه شبکه آب در منطقه شیخ نوایی شهر خوی و در راستای ارائه خدمات به شهروندان انجام شد .

وی گفت: در این طرح و برای اجرای عملیات توسعه شبکه به طول 220 متر، لوله گذاری با قطر ۱۱۰ میلیمتری از جنس پلی اتیلن بطور کامل انجام شده است .

معاون بهره برداری و توسعه شرکت افزود: در سال جاری و با توجه به فصل گرم تابستان و همزمانی با شیوع ویروس کرونا، تقاضا برای مصرف آب شرب افزایش می یابد.

 اصغرنژاد در پایان تاکید کرد: شهروندان بمنظور جلوگیری از احتمال قطع و یا افت فشار آب در شبکه توزیع آبرسانی و برای گذر از  بحران کم آبی در فصل تابستان، از مصارف غیر ضروری آب شرب جدا پرهیز و هنگام شستشوها بویژه شستشوی ۲۰ ثانیه ای دست از باز بودن شیرهای آب خودداری نمایند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان