theconstructo.com

واگذاری بیش از 2 هزار و 400 فقره انشعاب آب و فاضلاب در شهرستان خوی

تعداد بازدید : 120 - تاریخ خبر : چهارشنبه 19 شهریور 1399 - 09:09

تا پایان مرداد ماه امسال  2هزار و 482 فقره انشعاب آب و فاضلاب در این شهرستان واگذار شده که 43 درصد آنها را انشعاب‌ فاضلاب و 57 درصد را انشعاب آب تشکیل می دهد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: تا پایان مرداد ماه امسال  2هزار و 482 فقره انشعاب آب و فاضلاب در این شهرستان واگذار شده که 43 درصد آنها را انشعاب‌ فاضلاب و 57 درصد را انشعاب آب تشکیل می دهد.

یداله سلطانی اظهار داشت : از ابتدای سال تاپایان مرداد ماه سالجاری بیش از یکهزار و 70 انشعاب فاضلاب به مشترکین واگذار شده ویک هزار و 388 فقره انشعاب فاضلاب نصب شده است .

وی تعداد کل انشعاب های فاضلاب در شهر خوی را حدود 42 هزار و 920 فقره اعلام کرد و اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 66 درصد شهرخوی تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد.

سلطانی افزود : رویکرد آب وفاضلاب خوی تشویق مردم به استفاده از شبکه مدرن فاضلاب است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  با اشاره به واگذاری بیش از یک هزار و 412 انشعاب آب در 5 ماهه سالجاری  بیان کرد: 317 فقره انشعاب آب واگذار شده مربوط به روستاهای شهرستان و یکهزار و 95 فقره نیز در شهرهای شرکت واگذار شده است .
مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری خوی با تاکید بر اهمیت دریافت حق انشعاب گفت: مشترکین باید قبل از هرگونه ساخت و ساز نسبت به خرید حق انشعاب آب اقدام کنند.
سلطانی با بیان اینکه نصب انشعاب آب و فاضلاب بدون مجوز شرکت آب و فاضلاب جرم محسوب می‌شود، ابراز داشت: با متخلفان این حوزه برخورد قانونی صورت می گیرد.

وی گفت: نصب انشعاب‌های آب و فاضلاب به شکل قانونی و با مجوز، باعث دوام هرچه بیشتر اتصالات و انشعابات خواهد بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
حاشیه خبر:

واگذاری بیش از 2 هزار و 400 فقره انشعاب آب و فاضلاب در شهرستان خوی