theconstructo.com

شبکه آبرسانی و جمع آوری فاضلاب کوی زعفرانیه خوی اجرا می شود

تعداد بازدید : 127 - تاریخ خبر : دوشنبه 24 شهریور 1399 - 10:03

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : در صورت پرداخت هزینه های اجرای شبکه های آب و جمع آوری فاضلاب توسط شرکت تعاونی مسکن فدک نور این شرکت آماده است تا نسبت به برقراری شبکه های فوق اقدام

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : در صورت پرداخت هزینه های اجرای شبکه های آب و جمع آوری فاضلاب توسط شرکت تعاونی مسکن فدک نور این شرکت آماده است تا نسبت به برقراری شبکه های فوق اقدام نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، یداله سلطانی گفت :با توجه به درخواست انجام شده از سوی شرکت تعاونی برای اجرای شبکه های آب و فاضلاب ، مطالعه و طراحی شبکه آب و فاضلاب منطقه از طریق مشاور تهیه و انجام آن در برنامه کاری شرکت قرار گرفت .

سلطانی اظهار داشت : طبق فرآیند  جاری شرکت نقشه ها مطالعه و طراحی و تایید نهایی  شدند . وی طول اجرای  شبکه های آب و فاضلاب کوی زعفرانیه را بیش از 3 کیلومتر اعلام کرد و افزود : این طرح 25 ساله و برای 1500 نفر طراحی شده است .

وی در پایان خاطرنشان کرد : در صورتیکه تعاونی مسکن فدک نور نسبت به پرداخت هزینه های اجرای شبکه های آب و فاضلاب اقدام نمائید این شرکت آماده است این پروسه را انجام و سپس نسبت به واگذاری  انشعابات آب و فاضلاب اقدام کند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان