theconstructo.com

کاهش چشمگیری قطعی آب مناطق خوی حین اجرای عملیات اصلاحی

تعداد بازدید : 61 - تاریخ خبر : شنبه 19 مهر 1399 - 08:30

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  گفت: با اجرای طرح های روزآمد، شاهد تحولی چشمگیر در ارائه خدمات بخش آب و فاضلاب شهرستان خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  گفت: با اجرای طرح های روزآمد، شاهد تحولی چشمگیر در ارائه خدمات بخش آب و فاضلاب شهرستان خواهیم بود.

به گزارش  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی یداله سلطانی گفت: با اجرای طرح پیمایش شیرآلات شبکه آبرسانی در شهر خوی  قطعی آب مناطق در حین اجرای عملیات اصلاح و بازسازی، به طور چشمگیری کاهش می یابد.


سلطانی اظهار داشت: با اجرای طرح پیمایش شیرهای آب در شبکه توزیع آب شهر خوی، در حین اصلاح و یا رفع اتفاقات آب دیگر شاهد قطعی آب بصورت گسترده در نقاط مختلف شهر نخواهیم بود و تنها آب نقطه ای که عملیات در آن اجرا می شود قطع خواهد شد.
وی افزود در جریان اجرای این طرح تعداد 854 عدد شیر فلکه شبکه آبرسانی در سطح شهر خوی از ابتدای سال پیمایش شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی اضافه کرد: عملیات تعمیرات پیشگیرانه شیرآلات شبکه توزیع مطابق برنامه بصورت هر ۳ ماه یکبار جهت اطمینان از عملکرد شیرآلات در زمان حادثه صورت می پذیرد که تاثیر بسیار بالایی در ارتقاء بهره برداری از شبکه توزیع دارد.
سلطانی بیان داشت: با اجرای طرح های روزآمد و نوین در سطح شهرهای شرکت شاهد تحولی چشمگیر در ارائه خدمات بخش آب و فاضلاب و توسعه این صنعت در شهرستان خوی خواهیم بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان