theconstructo.com

در کوتاهترین زمان ممکن روستاهای غیر تحت پوشش را تحت پوشش خدمات شرکت می کنیم

تعداد بازدید : 71 - تاریخ خبر : دوشنبه 21 مهر 1399 - 10:33

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در مصاحبه ای با تلویزیون اینترنتی سیزین تی وی به سوالات بینندگان این تلویزیون که از مدیر عامل شرکت داشتند جواب داد .

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی در مصاحبه ای با تلویزیون اینترنتی سیزین تی وی به سوالات بینندگان این تلویزیون که از مدیر عامل شرکت داشتند جواب داد .

در ابتدای مصاحبه یداله سلطانی ضمن تقدیر و تشکر از این رسانه اینترنتی گفت : پاسخگویی وظیفه مسئولان است و من هم بعنوان مسئول شرکت آب و فاضلاب باید در جهت تنویر افکار عمومی پاسخگوی سوالات مردم باشم .

وی در جواب سوال کیفیت پایین آب روستای باغدرق خوی گفت : 122 روستا با جمعیتی بالغ بر 100 هزار نفر را تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب داریم و تمامی روستا های تحت پوشش از آب سالم و بهداشتی برخودار هستند . سلطانی در ادامه افزود : روستای باغدرق از روستاهای این شهرستان است که تحت پوشش خدمات این شرکت نیست .

رئیس هیئت مدیره شرکت تصریح کرد : هر روستائی که بخواهد تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب خوی قرار گیرد در اسرع وقت کارهای  انجام می گیرد و در عرض کمتر از 2 ماه تحت پوشش خدمات شرکت قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت بیان کرد: در رابطه با اجرای شبکه فاضلاب در شهر خوی باید عرض کنم که این شرکت طبق پیش بینی انجام شده 18 کیلومتر در سالجاری از شبکه فاضلاب اجرا خواهد کرد و تا کنون بیش از 10 کیلومتر از این پروژه انجام شده است وی در مورد واگذاری انشعاب فاضلاب در منطقه قره درویش در پاسخ به سوال شهروندان گفت هیچ مشکلی در این زمینه نداریم و مشترکان محترم می توانند با مراجعه به واحد خدمات مشترکین و ارائه مدارک مربوطه نسبت به خرید انشعاب فاضلاب خود اقدام نمایند.

سلطانی در ادامه در خصوص آسفالت کردن معابر گفت : کارهائی اجرائی شرکت اعم از اصلاح و توسعه شبکه های آب و فاضلاب و همچنین نصب انشعابات مربوطه با حفاری صورت می گیرد و بعد از اتمام پروژه و پر کردن کانالها عملیات غرقابی صورت می گیرد و سپس تحویل شهرداری می شود که آسفالت کردن این معابر بر عهده شهرداری می باشد.

در پایان مصاحبه مدیرعامل شرکت با تشکر از رسانه سیزین تی خاطر نشان کرد وظیفه اطلاع رسانی از وظایف خطیر رسانه ها است که ان شاالله در این مسیر ثابت قدم باشید.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان