theconstructo.com

تولید بیش از 580 هزار متر مکعب آب شرب در شهر ایواوغلی

تعداد بازدید : 113 - تاریخ خبر : سه شنبه 16 دی 1399 - 10:56

رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی گفت: درنه ماهه سال جاری 589 هزار متر مکعب آب شرب در شهر ایواوغلی تولید و بین مشترکین توزیع شده است.

رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی گفت: درنه ماهه سال جاری 589 هزار متر مکعب آب شرب در شهر ایواوغلی تولید و بین مشترکین توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، محرم زینال زاده اظهار کرد : این میزان آب میان یک هزار و 397 مشترک شهری  ایواوغلی توزیع شده است

وی افزود: در این مدت تعداد 3حلقه چاه منابع تامین کننده آب این شهر بوده که تمامی آب تولید شده شهر ایواوغلی از این منابع می باشد.

زینال زاده  تامین آب سالم و بهداشتی و رعایت استاندارد را از مهترین وظیفه  شرکت آب و فاضلاب خواند و افزود:  آب تولیدی شهر ایواغلی توسط آب شیرین کن این شهر تصفیه و با بهترین کیفیت در اختیار مشترکان قرار می گیرد .

رئیس اداره آب و فاضلاب ایواوغلی با اشاره به هزینه بالای تولید آب در این شهر به جهت وجود آب شیرین کن افزود : مشترکین با پرداخت به موقع آب بها ما در این امر خطیر یاری کنند .

وی در ادامه با اشاره به بهداشت آب افزود :  در راستای تامین سلامت و بهداشت آب در همین مدت 800 کیلوگرم پودر پرکلرین  برای گند زدایی آب مصرف و یک هزار و 327 مورد کلر سنجی در طی نه ماهه سال 99 در شهر ایواوغلی  انجام شده است

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان