theconstructo.com

واگذاری بیش از 3 هزار انشعاب آب در شهرستان خوی

تعداد بازدید : 192 - تاریخ خبر : سه شنبه 12 اسفند 1399 - 10:01

معاونت درآمد و مشترکین شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  از واگذاری سه هزار و 200 فقره انشعاب آب در بخش شهری و روستایی در طول 11ماه گذشته سالجاری خبر داد.

معاونت درآمد و مشترکین شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  از واگذاری سه هزار و 200 فقره انشعاب آب در بخش شهری و روستایی در طول 11ماه گذشته سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکمت آب و فاضلاب شهرستان خوی، جواد با بیان اینکه از این تعداد دو هزار و 34  فقره انشعاب شهری و مابقی در بخش روستایی واگذار شده است، افزود: این تعداد انشعاب واگذار شده دو هزار و 926 آحاد شهری و 944 آحاد روستایی را شامل می شود.

وی واگذاری این تعداد انشعابات آب در 6 شهر و 124 روستا اعلام کرد .

معاونت درآمد و مشترکین شرکت با اشاره به شیوع ویروس کرونا و افزایش مصرف آب، عنوان کرد: با شیوع ویروس کرونا و توصیه به شستشوی مکرر دست ها و رعایت مسایل بهداشتی، باعث افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی مصرف آب شده که امیدواریم مشترکان با رعایت الگوی مصرف در زمینه صرفه جویی منابع آبی همراهی لازم را داشته باشند.

ولیزادگان اظهار کرد: با وجود افزایش مصرف آب توسط مشترکین، در حال حاضر هیچگونه مشکلی از بابت تولید و تامین آب شرب وجود ندارد.

معاونت درآمد و مشترکین شرکت با تاکید بر اهمیت دریافت حق انشعاب گفت: مشترکین باید قبل از هرگونه ساخت و ساز نسبت به خرید حق انشعاب آب اقدام کنند. 

وی با بیان اینکه نصب انشعاب آب بدون مجوز شرکت آب و فاضلاب جرم محسوب می‌شود، ابراز داشت: با متخلفان این حوزه برخورد قانونی صورت می گیرد. 

ولیزادگان گفت: نصب انشعاب‌های آب و فاضلاب به شکل قانونی و با مجوز، باعث دوام هرچه بیشتر اتصالات و انشعابات خواهد بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان