theconstructo.com

بازدید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی از پروژه های تصفیه خانه فاضلاب خوی

تعداد بازدید : 88 - تاریخ خبر : شنبه 8 خرداد 1400 - 10:16

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی بهمراه معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب از پروژهای در دست انجام تصفیه خانه فاضلاب بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی بهمراه معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب از پروژهای در دست انجام تصفیه خانه فاضلاب بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، در این بازدید یداله سلطانی با حضور در ایستگاه پمپاژ از روند پوشش سقف تاسیسات ورودی ایستگاه پمپاژفاضلاب و حصار کشی محوطه تصفیه خانه فاضلاب بازدید نمود.

پاشایی معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت در تشریح این پروژه ها گفت : بعلت اینکه تاسیسات ورودی ایستگاه پمپاژ در محدوده روستا ولقع شده اند این شرکت به لحاظ رعایت بهداشت عمومی و جلوگیری از انتشار بوی بد فاضلاب ورودی اقدم به پوشش سقف این تجهیزات کرده است . وی در ادامه از حصار کشی محدوده تصفیه خانه فاضلاب شهر خوی به طول 2 هزار و 880  متر خبر داد  و افزود :این پروژه مطابق با نقشه های مصوب در حال انجام است .

وی اعتبار این کارها را 70 میلیارد ریال اعلام کرد .

سلطانی در پایان ضمن قدردانی از کارهای انجام شده روند اجرای این پروژه ها را مثبت ارزیابی کرد.

گفتنی است تصفیه خانه فاضلاب خوی با ظرفیت تصفیه  30 هزار متر مکعب فاضلاب در شبانه روز اولین تصفیه خانه مدرن در شمال غرب کشور است .

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان