theconstructo.com

بازدید نماینده خوی و چایپاره از وضعیت آبرسانی روستای بیلوار شهرستان خوی

تعداد بازدید : 107 - تاریخ خبر : سه شنبه 11 خرداد 1400 - 08:09

با حضور نماینده مردم شهرستانهای خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی و جمعی از مسوولین محلی و در راستای بررسی وضعیت آب شرب روستای بیلوار شهرستان خوی، از وضعیت آبرسانی این روستا بازدید میدانی بعمل آمد.

با حضور نماینده مردم شهرستانهای خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی و جمعی از مسوولین محلی و در راستای بررسی وضعیت آب شرب روستای بیلوار شهرستان خوی، از وضعیت آبرسانی این روستا بازدید میدانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، یداله سلطانی مدیرعامل شرکت ضمن ارائه توضیحات مبسوطی از نحوه عملکرد شرکت در روستاها عنوان کردند : 124 روستا تحت پوشش خدمات شرکت قرار دارند که بصورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به آنها هستیم . وی در ادامه به یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستائی اشاره کرد و ادامه داد : با هم افزایی و افزایش توان شرکت در حال خدمت رسانی به مشترکین شهری و روستائی هستیم

سلطانی در ادامه به تشریح وضعیت آبرسانی به روستای فوق الذکر اشاره کرد و وضعیت آنها را خوب عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت به چالشهای مهم در خصوص عدم خدمت رسانی مطلوب به مشترکین اشاره کرد و افزود :مهمترین چالشهای این شرکت برداشت های غیرمجاز و فاقدکنتور، استفاده بی رویه از آب شرب برای مصارف غیرشرب مثل آبیاری باغها و استفاده برای دام و شستشو برشمردند.

وی، با بیان اینکه با بهسازی چندین دهنه چشمه در روستاهای شهرستان خوی مشکل تامین آب این روستاها برطرف می‌شود خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات تامین آب دیگر روستاها  اقدامات و طرح‌های مهمی در دست اجرا است که امید می‌رود با تکمیل آنها مطالبات مردم محقق شود.

سلطانی تاکید کرد: با اجرای طرح‌های تدوین شده امید می‌رود شهرها و روستاهی شهرستان خوی  در تابستان پیش رو در دسترسی به آب آشامیدنی پایدار، مشکلی نداشته باشند.

وی، با قدردانی از همراهی مسئولان و نماینده مردم در مجلس در پیگیری حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاها افزود: در اجرای طرح‌های آبرسانی حمایت این عزیزان ستودنی است.

مدیرعامل شرکت  ، حل مشکلات آبرسانی این شهرستان را یکی از موضوع‌های محوری و با اولویت برنامه‌ها دانست و تاکید کرد: این دیدگاه سبب شده بسیاری از مشکلات در اجرای طرح‌های آبرسانی برطرف شود و اکنون مردم  شهرستان حداقل کمبود آب آشامیدنی مواجه هستند.

در ادامه بازدید نجف زاده نماینده مردم شهرستانهای خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ضمن مطلوب ارزیابی کردن خدمات شرکت آب و فاضلاب خوی افزود : خدمت به مردم از وظایف اصلی نظام است و ما هم بعنوان جزئی از نظام جمهموری اسلامی باید به ولی نعمتان خود خدمت کنیم . وی در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد شرکت ادامه این روند را خواستار شدند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان