theconstructo.com

رفع همزمان دو اتفاق شبکه آب شرب روستای خاکمردان شهرستان خوی

تعداد بازدید : 82 - تاریخ خبر : دوشنبه 17 خرداد 1400 - 08:32

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از رفع دو مورد اتفاق در شبکه آب روستای خاکمردان شهرستان خوی خبرداد .

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از رفع دو مورد اتفاق در شبکه آب روستای خاکمردان شهرستان خوی خبرداد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، ابراهیم اضغرنژاد گفت : در پی گزارشات مردمی به سامانه 122 مبنی بر ترکیدگی دو مورد از شبکه آب اکیپ امداد در محل حضور یافته و نسبت به رفع اتفاقات مورد نظر اقدام کردند .

وی افزود : با توجه به قطعی آب روستا و لزوم برقراری آب در روزهای گرم و کرونایی همکاران اداره بهره برداری به سرعت اتفاقات مذکور در دو نقطه مختلف از روستا را رفع و آب روستا برقرار شد .

اصغرنژاد با اشاره به اینکه  شرکت آب و فاضلاب خوی اهمتام ویژه‌ای  در جهت کاهش هدر رفت آب شرب  و آب به حساب نیامده دارد، اظهار کرد: سرعت بخشیدن به رفع شکستگی‌ها و اصلاح شبکه‌های توزیع آب فرسوده از جمله برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب در این زمینه است.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکتیکی از چالشهای این شرکت را اتفاقات روستایی عنوان کرد و افزود : با توجه به طولانی بودن مسیرهای روستایی و بعضا مناسب نبودن و گستردگی روستا در اطراف شهرستان خوی در بعضی مواقع اکیپ اتفاقات تا رسیدن به محل مورد نظر باید کیلومترها و ساعتها در راه باشند . اصغرنژد خاطر نشان کرد : ولی با همه این مشکلات و چالشها با کمک همکاران حوزه بهره برداری تا این لحظه خدمات خود را به شهروندان و روستائیان عزیز ارائه کرده ایم و در صدد این هستیم که خدمات بهتر و بیشتری ارائه دهیم .

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان