theconstructo.com

آگاهی‌بخشی رسانه‌ها برای مدیریت مصرف آب ضروری است

تعداد بازدید : 118 - تاریخ خبر : شنبه 22 خرداد 1400 - 09:30

کارشناس مسئول دفتر روابط عمومی و اموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : آگاهی‌بخشی رسانه‌ها برای مدیریت مصرف آب ضروری است.

کارشناس مسئول دفتر روابط عمومی و اموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت : آگاهی‌بخشی رسانه‌ها برای مدیریت مصرف آب ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ،مجید خلخالی اظهار داشت: در  سال‌جاری با افزیش بی‌سابقه دما و کاهش آبدهی چشمه‌ها و چاه‌های تامین آب مواجه هستیم و مدیریت مصرف در بخش خانگی بسیار مهم است.

وی ادامه داد: آب ارزان‌ترین کالا در کشور است و به همین خاطر مردم به صورت بی‌رویه آن را مصرف می‌کنند.

کارشناس مسئول دفتر روابط عمومی شرکت خاطر نشان کرد : نقش کارکنان شرکت آب و فاضلاب برای تامین سلامتی مردم، کمتر از تلاش مدافعان سلامت نیست و برای گذر از تنش آبی نیز نیازمند همکاری رسانه‌ها هستیم

خلخالی افزود: در سال جاری تمام ظرفیت‌ها و منابع آب شهرستان در مدار بهره ‌برداری قرار دارد تا آب شرب سالم و بهداشتی مشترکان تامین شود.

وی در ادامه گفت : آب شرب شهرستان خوی چه در بخش شهری و چه در بخش روستائی از منابع زیر زمینی (چاه و چشمه ) تامین می شود که مدیریت مصرف آب از اولویت های این شرکت است.

خلخالی برخورد با انشعابات غیرمجاز و مشترکان پرمصرف و بدمصرف را از برنامه های اساسی آب و فاضلاب عنوان کرد و تصریح کرد: در همین راستا تمام توان خود را برای شناسایی انشعابات غیر مجاز و فرهنگ سازی در خصوص مدیریت مصرف آب گذاشته ایم .

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان