theconstructo.com

دیدار اعضای شورای اسلامی و دهیار وار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی

تعداد بازدید : 68 - تاریخ خبر : چهارشنبه 21 مهر 1400 - 09:41

اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای وار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی دیدار و در این جلسه مسائل و مطالبات این روستا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای وار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی دیدار و در این جلسه مسائل و مطالبات این روستا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، اعضای شورا و دهیار روستای وار از خدمات و تلاشهای شبانه روزی شرکت آب و فاضلاب خوی تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه دهیار روستای وار به بیان مسائل و چالشهای این روستا پرداخت و افزود : یکی از اولویتها تکمیل تصفیه خانه فاضلاب است که ان شاالله با جدیت و تلاش شما به زودی شاهد افتتاح تصفیه خانه فاضلاب روستای وار باشیم .

علی میرزالو در بخش دیگری از سخنان خود به گستردگی روستا اشاره کرد و گفت : بعضی از خانه ها در از خارج از محدوده روستا احداث شده اند و نیاز به  انشعاب آب دارند ولی طبق قانون نمی توان به آنها انشعاب آب واگذر کرد که این موضوع به یکی از چالشهای این روستا تبدیل شده و خواستار واگذاری انشعاب آب به این خانوارها شد.

وی در ادامه جمعیت روستای وار  را بیش از یک هزار و 400 نفر اعلام کرد و افزود : با توجه به افزایش جمعیت و کاهش آبدهی چاه شماره یک ، برای جلوگیری از افت فشار و کمبود آب در روستا چاه شماره 2 این روستا که از قبل حفاری شده است را تجهیز نمایید.

یداله سلطانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی ضمن تشکر از پیگیریهای  مطالبات مردم روستا توسط اعضای شورا و دهیار این روستا گفت :شبکه فاضلاب روستای وار بطول بیش از 23 کیلومتر اجرا و تمای انشعابات فاضلاب این روستا نصب و آماده استفاده است که ان شاالله بعد از اتمام عملیات عمرانی تصفیه خانه فاضلاب ، شاهد استفاده از خدمات فاضلاب خواهیم بود .

سلطانی با اشاره به قانون واگذاری انشعابات به درخواست های خارج از محدوده روستا تصریح کرد : طبق قانون این کار امکان پذیر نیست .

وی در خصوص تجهیز چاه شماره 2 این روستا نیز خاطر نشان کرد : این شرکت مطابق برنامه زمانبندی خود چاه مذکور را تجهیز خواهد کرد .

مدیرعامل شرکت در پایان از همکاری و مساعدت اعضای شورا و دهیار روستای وار در اجرای پروژه های این شرکت تقدیر و تشکر کرد .

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان