theconstructo.com

راههای تقویت همکاری اداره کتابخانه های عمومی و شرکت آب و فاضلاب خوی بررسی شد

تعداد بازدید : 61 - تاریخ خبر : پنج شنبه 22 مهر 1400 - 08:43

در جلسه ای با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی و مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی راههای تقویت همکاری دوجانبه بررسی شد.

در جلسه ای با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی و مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی راههای تقویت همکاری دوجانبه بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، هادی درستی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی با اشاره به خدمات کتابخانه‌های عمومی، اظهار داشت: کتابخانه‌ عمومی به‌عنوان مرکزی فرهنگی با اجرای برنامه‌هایی از قبیل نشست‌های کتاب خوان، مسابقات کتابخوانی و فعالیت‌های فرهنگی از جمله قصه‌گویی، نمایش خلاق در بخش‌های کودک و نوجوان نقش مهمی در توسعه فرهنگی ایفا می‌کند.

درستی گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و مدیریت مصرف آب با استفاده از ظرفیت کتابخانه های عمومی شهرستان خوی کارهای متنوعی میتوانیم انجام دهیم .

مجید خلخالی کارشناس مسئول دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خوی  نیز ضمن ابراز خرسندی از شکل گیری این همکاری ها، بیان کرد: رشد و توسعه فرهنگ، پیشرفت سایر بخش‌های جامعه را به دنبال دارد. کتاب و کتابخوانی و ضرورت ارتقای فرهنگ مطالعه در جامعه امر بسیار مهمی است که همه دستگاه‌ها باید به آن توجه کنند.

خلخالی تاکید کرد: قطعاً پیشبرد اهداف پیش‌بینی شده در حوزه مطالعه و ارتقای سطح فرهنگ عمومی، از طریق مطالعه و پژوهش و ترویج فرهنگ کتابخوانی امکان‌پذیر است و از این طریق نیز میتوان به فرهنگ مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب کمک کرد.

برگزاری کلاسهای فبک ،برگزاری کارگاههای مختلف ،برگزاری مسابقات ،جشنواره ها و نمایشگاه ها و ... از موارد همکاری بین اداره کتابخانه های عمومی با شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان