theconstructo.com

واگذاری بیش از 3 هزار و 800 فقره انشعاب آب و فاضلاب در خوی

تعداد بازدید : 131 - تاریخ خبر : دوشنبه 20 دی 1400 - 11:37

معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : تا پایان آذر  امسال، ۳850 فقره انشعاب آب و فاضلاب در این شهرستان واگذار شده است.

معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : تا پایان آذر  امسال، ۳850 فقره انشعاب آب و فاضلاب در این شهرستان واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، رعنا قدردان افزود: 39 درصد از این تعداد را انشعاب‌ فاضلاب و 61درصد را انشعاب آب تشکیل می‌دهد

وی بیان کرد: درماهه سالجاری ۱471فقره انشعاب فاضلاب به مشترکان واگذار شده و ۱258 فقره انشعاب فاضلاب نصب شده است.

وی تعداد کل انشعاب های فاضلاب در شهر خوی را حدود ۴۵ هزار و 581 فقره اعلام کرد و بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۶۶ درصد شهر خوی تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد

قدردان اظهار کرد: رویکرد آب و فاضلاب خوی تشویق مردم به استفاده از شبکه مدرن فاضلاب است.

معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت با اشاره به واگذاری 2 هزار و 671 فقره انشعاب آب در 9 ماهه سال جاری بیان کرد: 892 فقره انشعاب آب واگذار شده مربوط به روستاهای شهرستان و یک هزار و 487 فقره نیز در شهرهای تحت پوشش شرکت واگذار شده است.

وی با تاکید بر اهمیت دریافت حق انشعاب گفت: مشترکان باید قبل از هرگونه ساخت و ساز نسبت به خرید حق انشعاب آب اقدام کنند

قدردان با بیان اینکه نصب انشعاب آب و فاضلاب بدون مجوز این شرکت جرم محسوب می‌شود، گفت: با متخلفان این حوزه برخورد قانونی صورت می گیرد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت گفت: نصب انشعاب‌های آب و فاضلاب به شکل قانونی و با مجوز، باعث دوام هرچه بیشتر اتصالات و انشعابات خواهد بود.

قدردان اظهار کرد: هر مشترکی که انشعاب آب دارد و در آن منطقه، امکان واگذاری انشعاب فاضلاب موجود است، طبق قانون باید نسبت به خرید انشعاب فاضلاب اقدام کند.

وی یکی از مشکلات حوزه مشترکان در خوی را وجود حفره های خالی انشعاب فاضلاب عنوان کرد و گفت: با تلاش همکاران، حفره های خالی شناسایی و با ارسال پیامک یا اخطار کتبی، مشترکان را نسبت به خرید انشعاب فاضلاب مطلع می کنیم که روند خوبی را در این خصوص شاهد هستیم.

قدردان ادامه داد: با توجه به وضع اقتصادی و معیشتی مشترکان خوی، فروش انشعاب فاضلاب به صورت قسطی نیز انجام می شود که این امر رضایت شهروندان را در پی داشته است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان