theconstructo.com

تعویض 157 دستگاه کنتور خراب مشترکین در شهرستان خوی

تعداد بازدید : 645 - تاریخ خبر : شنبه 21 خرداد 1401 - 08:41

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از تعویض 157 دستگاه کنتور‌های خراب و فرسوده مشترکین در 2 ماهه سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی  ، یداله سلطانی  گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های حوزه بهره برداری شرکت در راستای کاهش آب بدون درآمد و به ویژه ظاهری آن، تعویض کنتور‌های خراب یا فرسوده و جایگزینی آن با کنتور‌های نو و با قابلیت عملکرد مطلوب است که این موضوع کمک شایانی به شفاف سازی مقادیر مصارف آب می‌نماید.

سلطانی  افزود: با تعویض کنتور‌های خراب از پرت بیش از حد آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آبرسانی جلوگیری می‌کند، شرایط لازم به منظور مدیریت مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به مشترکین و شهروندان را نیز فراهم می‌کند.

وی گفت: با اشاره بر این که به صفر رساندن کنتور‌های خراب در شرکت از اهداف اصلی شرکت می‌باشد، اما چون در هر دوره از قرائت کنتور‌ها بر تعداد کنتور‌های خراب افزوده می‌شود بنابر این کار تعویض کنتور کاری مستمر و دائمی می‌باشد.

مدیرعامل شرکت تصریح کرد :ساماندهی کنتورهای خراب و مشترکان غیرمجاز از اهداف کلان شرکت آبفا استان برای رسیدن به وضعیت مطلوب شبکه است.

او در خاتمه ضمن تشکر از کلیه پرسنل شرکت که در برنامه فوق همکاری داشته اند اظهار امیدواری نمود تا در سال آتی نیز همانند امسال، برنامه یاد شده بطور کامل تحقق یابد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان